Zaoberáme sa výstavbou železobetónových francúzskych bazénov na kľúč v špičkovej kvalite vrátane dodávky všetkého príslušenstva - výstavba bazénov na kľúč. Sme autorizovaným distribútorom bazénov Magiline (Piscines Magiline) pre Slovenskú republiku a počas našej existencie sme už zrealizovali viac ako 450 bazénov po celej krajine. Materská spoločnosť Piscines Magiline bola založená v roku 1994 a za ten čas:

  • 150 autorizovaných distribútorov z celého sveta
  • viac ako 45 000 dokončených bazénov
  • 87 medzinárodných patentov
  • vývoj prvého inteligentného ovládania bazéna a mnoho ďalšieho.

Do akého prostredia sú vhodné bazény Magiline?

S bazénmi Magiline vyhrávate! Nemusíte ani premýšľať, kam ho umiestniť. Je vhodný do interiéru aj exteriéru, na rovné alebo svahovité záhrady. Vďaka kvalitnej konštrukcii sa hodí naozaj všade, záleží len na vašich želaniach a požiadavkách. Môžete si vybrať od malých bazénov až po veľké, niekoľko možností hĺbky a tvaru dna a rôzne typy schodísk.

Tajomstvo štruktúry bazéna Magiline

Spoločnosť Magiline vynašla (a patentovala) jedinečnú konštrukciu pozostávajúcu z polypropylénového strateného debnenia, ktoré je dôkladne vyložené železom a následne zaliate betónom, čo zaručuje dokonalú pevnosť a dlhú životnosť. 80 % konštrukcie bazéna je vyrobených z recyklovaného materiálu - dôležitú úlohu v celom koncepte zohráva otázka ekológie. Pevnosť modulárnej konštrukcie spĺňa najprísnejšia norma B.A.E.L., čo je norma pre zaťaženie železobetónu pri stavbe budov, mostov alebo vodných nádrží. Táto koncepcia znamená, že bazény Magiline sú nedeformovateľné, samostabilizujúce sa a nepotrebujú žiadne dodatočné vystuženie ani podperu. Sú tiež odolné voči hnilobe a korózii. Vďaka veľkosti jednotlivých dielov debnenia, len 33 cm, je veľkosť jednotlivých bazénov veľmi variabilná a môžeme realizovať malé aj veľké bazény s odchýlkou 33 cm. Inštalácia a montáž je jednoduchá - jednotlivé prvky sú vopred pripravené a chránené už z výroby. Schodisko je súčasťou celej stavby a tvorí s bazénom jeden celok (monolit). Výkopové práce sú minimalizované na 15 cm okolo celého bazéna - vaša záhrada zostane takmer nedotknutá. Okolitá terasa (chodníky) je prepojená s konštrukciou bazéna železom, ktoré zabraňuje budúcim prasklinám alebo posunom.